İletişim Birimleri

Fuar Yönetimi:iletisimbirimleri
Taner Yedikardaslar
Tel: 0216 455 75 88
Fax: 0216 455 96 83
E-mail: taner@yapex.com

Pazarlama Yönetimi:
Fatih Onkar
Tel: 0242 316 46 00
Fax: 0242 316 46 01
E-mail: fatih@yapex.com

Yayın Yönetimi:
Şükrü Aykutlu
Tel: 0216 455 75 88
Fax: 0216 455 96 83
E-mail: aykutlu@yapex.com

Teknik Yönetim:
Fatih Onkar
Tel: 0242 316 46 00
Fax: 0242 316 46 01
E-mail: fatih@yapex.com

Medya & Halkla İlişkiler Yönetimi
Havva Onkar
Tel: 0242 316 46 00
Fax: 0242 316 46 01
E-mail: havva@yapex.com


BIOEXPO Seyahat Çözüm Ortağı:
Viking_logo200
Viking Turizm ve Tic. A.Ş.
iletişiminiz için:
R.Cem Bayazıt: cem@vikingturizm.com.tr - 0532 321 29 92
Burcu Baykızı: burcu.baykizi@vikingturizm.com.tr - 0533 202 42 29

www.vikingturizm.com.tr
 

BIOEXPO Dijital İş Geliştirme Platformu Çözüm Ortağı:

DealRoom_logo200

Deal Room Events / Finland
İletişiminiz için:
Erdal Kilinc erdal.kilinc@dealroomevents.com 
Tel: +358400486061
www.dealroomevents.com




buton15
buton13
buton16

buton3
buton4
buton9
buton5_
buton7__
buton8_
buton11

FirmalarÜrünler

THY

kosgeb_tr


LPWW_banner

cleanroomnews_banner
labmedya_banner
BIOMEDYA_banner
chemlife_banner

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0