Hakkımızda

Akdeniz Tanıtım A.Ş., çeşitli endüstriyel sektörlerde bilgi birikimi, bilginin araştırılması, işlenmesi ve sektörel kullanıcılara sunulması konusundaki çalışmalarını çeşitli alanlardaki faaliyetleri ile kuruluş tarihi olan 1993 yılından bu yana sürdürmektedir. Kurumun ana faaliyet kolları arasında sektörel fuarlar, yayıncılık ve veritabanı çalışmaları bulunmaktadır. Akdeniz Tanıtım A.Ş.’nin biri Antalya'da, diğeri İstanbul'da olmak üzere iki çalışma ofisi bulunmaktadır.

Fuarcılık
Akdeniz Tanıtım A.Ş.; yapı, tasarım ve inşaat sektöründe Antalya'da YapexBUSINESS, YapexRESTORASYON, InnDESING ve CafeDESIGN organizasyonları ile hizmet verirken; 'Yaşam Bilimleri' sektörlerinde ise İstanbul'da Cleanroom Exhibition, PharmaNEXT, NutriVISION, Biotecnica(*) ve Analytech(*) fuar organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.
(*) Biotecnica ve Analytech Fuarları, Akdeniz Tanıtım A.Ş. ve Prosigma Tanıtım ortak yapımıdır.
    
Veritabanı ve Bilgi Bankası hizmetleri

Akdeniz Tanıtım A.Ş. faaliyet gösterdiği sektörlerde üretim yapan ve hizmet sunan kurum ve kuruluşlar ile, bu sektörlerde profesyonel olarak faal bulunan uzmanlardan oluşan geniş bir Bilgi Bankası’na sahiptir. Sürekli güncellenerek geliştirilen sektörel veritabanları, tüm Akdeniz Tanıtım organizasyonlarında sektör platformlarını oluşturmaktadır. 
    
Yayıncılık
Akdeniz Tanıtım A.Ş.’nin Prosigma Tanıtım ile birlikte yayıncılığını sürdürdüğü CleanroomNEWS sektör gazetesi; "Yaşam Bilimleri", "Temizoda endüstrisi" ve "Endüstriyel bakım teknolojileri" alanlarında akademik bilgileri, güncel haberleri, yatırımları, projeleri, ürün ve uygulama teknolojilerini, kullanıcı bilgilerini ve bu alandaki birçok bilgiyi paylaşıma açmakta, sektör uzmanlarına hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 
3WTURK CMS v8.3.3