Güncel GMP Kılavuzu Sempozyumu

Güncel GMP Kılavuzu ve Uygulama Örnekleri Sempozyumu
23 Ekim 2024

  

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Biyoteknoloji Ana Bilim Dalının bilimsel işbirliği ile düzenlenecek  olan BioExpo "Ar-Ge’den Pazara Yeni Nesil İlaç, Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Sanayii “  Sempozyumu ile eş zamanlı Temizoda Teknolojileri Derneği'nin katkıları ile "Güncel GMP Kılavuzu ve Uygulama Örnekleri " sempozyumu Bioexpo' da düzenlenecektir.

Avrupa Birliği ilaç endüstrisi, tıbbi ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve kontrolünde yüksek Kalite Yönetimi standartlarını korumaktadır. Tüm tıbbi ürünlerin, çağdaş güvenlik, kalite ve etkinlik gerekliliklerine uygunluğu sağlamak için yetkili bir makam tarafından değerlendirilmesini sağlar. GMP Kılavuzları bu konuda ilaç endüstrisinin vazgeçilmez rehberidir.

Temizoda Günü Etkinlikleri..

23 Ekim tarihinin bir özelliği de Temizoda Teknolojileri Derneği'nin kuruluş tarihi olan 23 Ekim haftasının TEMİZODA GÜNÜ olarak mesleki etkinlikler düzenleyerek kutlanmasıdır.

Temizoda Teknolojileri Derneği, Kontaminasyon Kontrolünün zorunlu olduğu endüstriyel alanlarda çalışan ilgili paydaşların eğitim taleplerine cevap vermek, sektörün ilgili standartlarında uluslararası kurum ve kuruluşlarla işbirlikleri yapmak, temizoda endüstrisinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek bu konularda bilgi ve teknolojilere erişimi kolaylaştırmak ve sürdürülebilir kılmak amacı ile kurulmuştur.

>> Kayıtlar 1 Mart itibariyle açılacaktır <<
(katılım ücretlidir)

  

  

ORGANİZASYON
akdeniz_logo150 TTD_logo150 WhatsApp Image 2023-10-17 at 6-30-21 PM
 
3WTURK CMS v8.3.3