BIOTECNICA Hakkında

bio_at_kapak2024_detay_tr
   
Biyoteknoloji; hücre ve doku biyolojisi kültürü, moleküler biyoloji, mikrobiyoloji, genetik, fizyoloji ve biyokimya gibi doğa bilimlerinin yanı sıra makina mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği gibi mühendislik dallarından yararlanarak, DNA teknolojisiyle bitki, insan ve hayvan biyolojisi ve mikroorganizmaları geliştirmek, doğal olarak var olmayan veya ihtiyacımız kadar üretilemeyen yeni ve az bulunan maddeleri (ürünleri) elde etmek için kullanılan teknolojilerin tümünü içeriyor.

Biyoteknolojinin farklı sektörlere ve endüstrilere yönelen bilgi birikimi, teknikleri ve ürün teknolojisi tümüyle BIOTECNICA Fuarı'nın kapsamına giriyor. Bilimsel araştırmalardan laboratuvar ortamlarına, ölçümleme, görüntüleme ve analiz teknolojilerinden endüstriyel proseslere kadar Yaşam Bilimlerinin tüm alanlarında ürün ve hizmet sunan kuruluşlar BIOTECNICA salonlarında bu son derece spesifik alanın uzmanları ve kullanıcıları ile buluşacaklar.

Biotecnica sadece bir fuar ve sergi olarak düzenlenmiyor. Yaşam Bilimleri alanında geniş bir hinterlanda yayılan uzman ve profesyonellerin “bilgi ağı” ve meslek platformu olarak fuara odaklanıyor. Sergilenecek ürün ve hizmetlerin, standlarda sunulacak teknolojilerin yanısıra, fuar süresince yürütülecek konferans, toplantı ve teknik sunum ortamları, Biyoteknoloji uzmanlarını bu bilgi ağı çerçevesinde buluşturuyor. Biotecnica'nın mesleki network ortamı, fuar öncesi ve sonrası periyodlar için de Yaşam Bilimleri sektörüne yayınlar, toplantılar ve iletişim kanalları ile hizmet üretmeye devam ediyor.
   
Biotecnica'ya katılım için yapmanız gerekenler (koşullar, başvuru, kayıt, zamanlamalar...) >>>

Özet Bilgiler

24 Temmuz Çarşamba

Ürün Grupları

24 Temmuz Çarşamba

Hedef Kitle

24 Temmuz Çarşamba

 
3WTURK CMS v8.3.3